top of page
stín 1 pracovní oděvy.png

Společnost ARDON SAFETY s.r.o. je výrobcem pracovního oblečení a ochranných pracovních pomůcek. Výrobky značky ARDON® jsou kvalitní, pohodlné, funkční, moderní a jsou za příznivé ceny. Zohledňováný jsou požadavky zákona na ochranu zdraví při práci, pohodlí i zdravotní nezávadnost, ale neopomíjí se ani design. K výrobě jsou též používané špičkové moderní materiály a technologie. Díky tomuto zboží se můžete při práci cítit bezpečně a pohodlně zároveň. V nabídce tohoto výrobce je nejen oblečení pracovní, ale také na volný čas.

ardon logo_edited.jpg

Kolekce Cool Trend je vyrobená ze 100% bavlny. Mile překvapí spojením kvality a přívětivé ceny. Tato kolekce má silný materiál 260 g/m², díky kterému je odolná proti poškození i v náročném pracovním prostředí. Bavlna výborně odvádí vlhkost z těla a zároveň je materiál díky hustotě dobře odolný proti poničení. 

Jedná se o pracovní oblečení s lehce sportovním střihem, multifunkčními kapsami. Tato kolekce obsahuje i reflexní prvky pro zvýšení bezpečnosti u práce. Zajímavě je řešena kapsa u légy hlavního zipu, reflexní prvky na zadním dílu a rukávech a také trendy prošití sedla.

stín 2 pracovní obuv.png

Tato řada má výrazný sportovní styl s vertikálními liniemi. Obsahuje mnoho technických detailů jako třeba odvětrávání zadního dílu blůzy nebo možnost nastavení šířky rukávů a blůzy. U kalhot je zvýšení zadní díl pasu s pružnými vsadkami po stranách, možnost vložení výztuhy v oblasti kolen, anatomicky tvarované záševky či vrstvené kapsy. Kalhoty a blůza společně vytváří krásný komplet.

stín 1 pracovní oděvy.png

Designově zdařilá kolekce, která díky ergonomickému střihu skvěle padne a sluší. Je vyrobená z kvalitní tkaniny, která je odolná proti protržení. Pro vyšší bezpečnost při práci se vyrábí s reflexními prvky a výrazně neonovou barvou, díky těmto prvkům budete dobře vidět.

stín 2 pracovní obuv.png

Prémiová řada spojující skvělý desing a funkčnost. Vyznačuje se drobnými detaily, jako jsou dekorativní vzory a reflexními prvky. Svými technologicky propracovanými detaily, ergonomickým střihem a špičkových designem odpovídají nejvyššímu standardu firemní prezentace. K výrobě jsou použity nejkvalitnější materiály a oblečení díky tomu zachová své vlastnosti i při velké pracovní zátěži. Tato řada reprezentuje moderní trendy profesního odívání, ale přesto dbá na pohodlí.

bottom of page