top of page
stín 1 pracovní oděvy.png

Pracovní obuv

Pracovní obuv je důležitým bezpečnostním doplňkem a spolu s pracovním oděvem tvoří komplexní součást oděvů pro zajištění bezpečnosti a zdraví každého pracovníka. Kvalitní a pohodlná pracovní obuv je důležitá nejen jako prevence vzniku úrazů, ale musí být také příjemná na nošení v pracovním prostředí, ve kterém se budete pohybovat nejčastěji. U nás najdete obuv pro různá prostředí, pracovní činnosti i běžné nošení. Pokud máte zájem o základní typy pracovní obuvi, tak ty najdete v kategorii kotníková pracovní obuv. Do vlhkého prostředí se budou hodit pracovní holínky a v létě uvítáte nízké pracovní boty, nebo pracovní sandály. Pro moderní pracanty, kteří chtějí vypadat stylově i na stavbě nabízíme moderní pracovní tenisky.

Pohodlí, bezpečnost a kvalita

Správný výběr pracovní obuvi je klíčový. V botách trávíte většinu dne a tak by měly být bezpečné a pohodlné. U nás najdete pracovní boty od prověřených českých i zahraničních výrobců. Stovkami zákazníků je prověřena pracovní obuv CXS a Ardon.

stín 2 pracovní obuv.png

Vyberte si u nás bezpečné a pohodlné pracovní boty. V naší nabídce najdete klasickou pracovní obuv i boty sportovnějšího vzhledu. při výběru pracovních bot vždy dbejte především na to, k jaké práci budete boty používat.

stín 1 pracovní oděvy.png

Nabízíme celokoženou kotníkovou pracovní obuv, obuv pro svářeče, zimní boty, sandále i moderní obuv. Vyberte si vždy takovou obuv, která vás spolehlivě ochrání proti úrazu. každá z obuvi splňuje určitou úroveň ochrany, která je vyjádřena značkou na konci názvu.

stín 2 pracovní obuv.png

Farmářky jsou tradiční a přesto stále velmi trendy obuví. Jsou vhodné jak do práce, tak i pro volný čas. V nabídce mám farmářky kotníkové, polobotky nebo i zateplené.

stín 1 pracovní oděvy.png

V naší nabídce najdete i stylovou pracovní obuv, která rozhodně není nudná. Nabízíme pracovní tenisky, které vaši nohu ochrání a zároveň vám zajistí komfort a přitom neztratíte svůj styl.

stín 2 pracovní obuv.png

Udržet nohy v suchu a teple je jedna z nejdůležitějších věcí na které musí člověk v práci myslet. Proto nabízíme holínky do chladného venkovního prostředí, holínky do vnitřního provozu nebo i speciální holínky pro rybáře.

stín 1 pracovní oděvy.png

Nabízíme pracovní nazouváky, ve kterých se budete cítit pohodlně při práci v kanceláři, zdravotnictví a všude tam, kde vám nehrozí žádné riziko úrazu nohou. 

stín 2 pracovní obuv.png

Potřebujete aby byla vaše pracovní obuv prodyšná a zároveň vás ochránila před vznikem úrazu? V naší nabídce najdete pracovní sandály, které vás ochrání a zároveň jsou pohodlné. Nabízíme sandály s ocelovou špicí i bez ocelové špice.

bottom of page