top of page
stín 1 pracovní oděvy.png

Dnes již velmi známá společnost CANIS SAFETY a.s. vznikla v roce 1993 jako sdružení dvou fyzických osob a v roce 2003 se stala akciovou společností. Je předním českým výrobcem, dovozcem a také distributorem ochranných pracovních prostředků a pomůcek, které zajišťují bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Společnost také vyvíjí a produkuje vlastní volnočasový a pracovní sortiment pod značkou CXS. Mimo jiné je ale i distributorem prestižních evropských značek. Jejich výrobky jsou kvalitní a to za velice příznivé ceny.

Logo Canis

Kolekce CXS LUXY je vhodnou volbou do teplého prostředí. Bavlněný materiál je utkaný do vzdušné keprové vazby pro maximální prodyšnost oděvu a pohodlí pro uživatele. Kraťasy v tomto materiálu jsou ideální variantou pro horké letní dny. Kolekce je vybavena reflexním doplňkem. Odepínací rukávy u všech blůz dávají možnost využití varianty vesty pro teplejší dny. Tuto kolekci můžete zakoupit i v prodloužené, zkrácené nebo zateplené variantě.

stín 2 pracovní obuv.png

V kalhotách a v kalhotách s laclem jsou pracovníci na svých pracovištích nepřehlédnutelní díky dvojitým reflexním pruhům našitým na dobře viditelném místě nohavic.

Vkusně a prakticky zpracované detaily spolu se strečovým prodyšným materiálem poskytují svým uživatelům maximální pohodlí při  výkonu práce a reflexní prvky se starají o viditelnost a bezpečí. Kolenní část kalhot je vyztužena 600D polyesterem s možností vložení kolenních výztuh. Tento materiál je pevný a odolává různým mechanickým rizikům. Tato kolekce se vyrábí i ve zkrácené verzi.

Kolekce CXS PHOENIX je určena především pro vnitřní a venkovní prostory s vyšší teplotou. Nízkou gramáží odlehčeného směsového materiálu poskytuje pohodlí svým uživatelům především v letním období. Blůzy mají jednoduché zapínání jednocestným zipem v kontrastní barvě a uživateli prověřeným fittingem padnou každé postavě. Tato kolekce má také dámskou variantu. Svým střihem je efektivním řešením pohodlí pracovního oděvu pro ženy. Tato kolekce se vyrábí i ve zkrácené verzi.

Tato kolekce se skládá ze dvou řad. Řada SIRIUS se vyrábí z šedo-černého materiálu s oranžovými nebo zelenými doplňky. Druhá řada BRIGHTON doplňuje šedé a černé materiály výraznou oranžovou, žlutou nebo červenou barvou, které zde nejsou pouze z důvodu oživení, ale hlavně i pro zvýšení viditelnosti a bezpečnosti.

stín 2 pracovní obuv.png

Všechny modely mají propracované detaily, které jsou přínosem pro náročného uživatele. Příměs polyesteru je přidanou hodnotou pro odolnost proti mechanickým rizikům a zároveň perfektní pevnost v tahu. Viditelné reflexní prvky v podobě výpustků zvyšují viditelnost jejího nositele a jsou samozřejmostí pro každý typ oděvu. Náprsní kapsy všech blůz jsou praktické s uzavíráním na pevný druk a zajišťují tak svým uživatelům bezpečnou schránku např. pro mobilní telefon nebo jiné cennější předměty. Kalhoty s náprsenkou mají komfortní prodloužené zapínání celé náprsenky, které je praktickým řešením pro rychlé oblékání a svlékání. Jsou doplněny o náprsní kapsy na pevný druk. Kalhoty, kalhoty s laclem a kombinézy jsou v kolenní partii vyztuženy materiálem 600D polyester s možností vložení kolenních výztuh. Tuto kolekci můžete zakoupit i v prodloužené, zkrácené nebo zateplené variantě.

stín 1 pracovní oděvy.png

Tyto pracovní oděvy jsou vyrobené z velmi pružného a kvalitního materiálu 4-way stretch s vysokým obsahem nylonu, který zaručuje rychlé schnutí. Díky své odolnosti, pohodlí a pružnosti jsou tyto kalhoty vhodné pro použití v téměř jakémkoli odvětví, kde je kladem důraz na volnost pohybu. Namáhané části jsou zesílené certifikovaným materiálem CORDURA®.

stín 2 pracovní obuv.png

Na této kolekci naleznete reflexní pruhy 3M, které jsou hlavní předností. Jedna z nejvyšších priorit je bezpečnost, díky této kolekci obohacené o reflexní prvky budete vždy vidět. Kolekce také splňuje nepřísnější normu EN ISO - 20471.

stín 1 pracovní oděvy.png

Jednou z hlavních předností kolekce jsou kvalitní a skvěle viditelné reflexní prvky. Reflexní prvky a s nimi spojená bezpečnost, je jedna z nejvyšších priorit. Kombinace blůzy a kalhot splňuje nejpřísnější normu EN ISO - 20471 - třídy 3.

stín 2 pracovní obuv.png

Pro ty, kteří dávají přednost staré dobré klasice a nepožadují žádné specifičtější materiály a vlastnosti, jsou ideální klasické modré bavlněné montérky zvané též "modráky".

bottom of page