top of page
stín 1 pracovní oděvy.png

Dnes již velmi známá společnost CANIS SAFETY a.s. vznikla v roce 1993 jako sdružení dvou fyzických osob a v roce 2003 se stala akciovou společností. Je předním českým výrobcem, dovozcem a také distributorem ochranných pracovních prostředků a pomůcek, které zajišťují bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Společnost také vyvíjí a produkuje vlastní volnočasový a pracovní sortiment pod značkou CXS. Mimo jiné je ale i distributorem prestižních evropských značek. Jejich výrobky jsou kvalitní a to za velice příznivé ceny.

Logo Canis

Kolekce CXS LUXY je vhodnou volbou do teplého prostředí. Bavlněný materiál je utkaný do vzdušné keprové vazby pro maximální prodyšnost oděvu a pohodlí pro uživatele. Kraťasy v tomto materiálu jsou ideální variantou pro horké letní dny. Kolekce je vybavena reflexním doplňkem. Odepínací rukávy u všech blůz dávají možnost využití varianty vesty pro teplejší dny.

stín 2 pracovní obuv.png

V kalhotách a v kalhotách s laclem jsou pracovníci na svých pracovištích nepřehlédnutelní díky dvojitým reflexním pruhům našitým na dobře viditelném místě nohavic.

Vkusně a prakticky zpracované detaily spolu se strečovým prodyšným materiálem poskytují svým uživatelům maximální pohodlí při  výkonu práce a reflexní prvky se starají o viditelnost a bezpečí. Kolenní část kalhot je vyztužena 600D polyesterem s možností vložení kolenních výztuh. Tento materiál je pevný a odolává různým mechanickým rizikům. 

Kolekce CXS PHOENIX je určena především pro vnitřní a venkovní prostory s vyšší teplotou. Nízkou gramáží odlehčeného směsového materiálu poskytuje pohodlí svým uživatelům především v letním období. Blůzy mají jednoduché zapínání jednocestným zipem v kontrastní barvě a uživateli prověřeným fittingem padnou každé postavě. Tato kolekce má také dámskou variantu. Svým střihem je efektivním řešením pohodlí pracovního oděvu pro ženy.

Tato kolekce se skládá ze dvou řad. Řada SIRIUS se vyrábí z šedo-černého materiálu s oranžovými nebo zelenými doplňky. Druhá řada BRIGHTON doplňuje šedé a černé materiály výraznou oranžovou, žlutou nebo červenou barvou, které zde nejsou pouze z důvodu oživení, ale hlavně i pro zvýšení viditelnosti a bezpečnosti.

stín 2 pracovní obuv.png

Všechny modely mají propracované detaily, které jsou přínosem pro náročného uživatele. Příměs polyesteru je přidanou hodnotou pro odolnost proti mechanickým rizikům a zároveň perfektní pevnost v tahu. Viditelné reflexní prvky v podobě výpustků zvyšují viditelnost jejího nositele a jsou samozřejmostí pro každý typ oděvu. Náprsní kapsy všech blůz jsou praktické s uzavíráním na pevný druk a zajišťují tak svým uživatelům bezpečnou schránku např. pro mobilní telefon nebo jiné cennější předměty. Kalhoty s náprsenkou mají komfortní prodloužené zapínání celé náprsenky, které je praktickým řešením pro rychlé oblékání a svlékání. Jsou doplněny o náprsní kapsy na pevný druk. Kalhoty, kalhoty s laclem a kombinézy jsou v kolenní partii vyztuženy materiálem 600D polyester s možností vložení kolenních výztuh.

Jednou z hlavních předností kolekce jsou kvalitní a skvěle viditelné reflexní prvky. Reflexní prvky a s nimi spojená bezpečnost, je jedna z nejvyšších priorit. Kombinace blůzy a kalhot splňuje nejpřísnější normu EN ISO - 20471 - třídy 3.

bottom of page