top of page

O nás

Jsme český internetový obchod s volnočasovým, reklamním a pracovním oblečením. V naší nabídce najdete více než 40 tisíc kvalitních produktů pro ženy, muže i děti. Od vzniku společnosti nabízíme také realizaci potisku a výšivky. Zboží expedujeme po České republice, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a Německa. Mezi naše zákazníky patří koncoví uživatelé, firmy, školy i instituce.

Od samotného začátku našeho podnikání je našim cílem a posláním nabízet zákazníkům kvalitní zboží, ze kterého budou mít radost a splní jejich očekávání. Postupnými kroky neustále vylepšujeme e-shop, rozšiřujeme nabídku o další kvalitní produkty, posloucháme zpětnou vazbu, pracujeme s kritikou a snažíme se věci dělat lépe než předtím. Nejsme roboti, jsme lidi a jsme tady pro vás.

Zabýváme se

  • prodejem pracovních oděvů a pracovních pomůcek

  • potiskem triček, mikin a jiného reklamního textilu a pracovních oděvů

  • prodejem reklamního textilu

  • výrobou reklamních kšiltovek na zakázku

  • potiskem na reflexní oděvy a bezpečnostní vesty

Potisk triček a jiného reklamního textilu a pracovních oděvů

Vybrali jste si pracovní oblečení a rádi byste si nechali udělat reklamní potisk, nebo výšivku? Nechte to na nás! Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího druhu textilu, technologie potisku i se zpracováním grafického návrhu. Chcete si nechat kromě pracovního oblečení potisknout i jiný reklamní textil? V naší nabídce naleznete i pánská trička, dámská trička, pánské i dámské polokošile, mikiny, dětská trička a další textil vhodný pro reklamní potisk nebo výšivku. Chcete více informací? Navštivte naši specializovanou stránku potisk a výšivka.

Prodej reklamního oblečení s potiskem i bez!

Na našem eshopu si můžete zakoupit i běžný reklamní textil bez potisku. V nabídce naleznete pánská trička, dámská trička, trička s dlouhým rukávem, mikiny bez kapuce, mikiny s kapuci, dětská trička, pánské polokošile, dámské polokošile, košile, vesty, tepláky, kšiltovky, osušky, ručníky a mnoho dalšího.

Nakupujete pracovní oděvy často a rádi byste využili pravidelného zásobování? Pro pravidelné odběratele máme připravené individuální ceny. Neváhejte nás kontaktovat!

Proč nakupovat pracovní oděvy zrovna u nás?

  • Máme levnější zboží než v kamenných prodejnách

  • Při větších či pravidelných odběrech poskytujeme zajímavé slevy

  • Pracovní oděvy Vám můžeme potisknout, nebo na ně vyšít logo

  • Široký výběr zboží! Zboží, které nenaleznete v eshopu si můžete vybrat v katalogu a my Vám na požádání zašleme cenu

bottom of page